Kontaktinformācija

Nozare:

Nevalstiskas organizācijas >> Nacionālās kultūras biedrība

Adrese:

Vecmīlgrāvja 5. līnija 9, Rīga, LV-1015

Vadītājs/ direktors:

Jeļena Gerasimova

Kontaktinformācija:
Amats Kontaktpersona Tālrunis Mobilais tālrunis Epasts
Valdes Priekšsēdētāja Jeļena Gerasimova 67353298 26037601 @

Apraksts

Sākums:

Biedrība "Ziemeļu kaija" ir starpetniska organizācija, kas reģistrēta 1999.gadā un uz 2009.gadu sastāvā ir 184 biedri un vairāk kā 300 nereģistrēti biedri. 2005.gadā Biedrībai tika piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas status: labdarības, pilsoniskās sabiedrības attīstības un kultūras jomās.

Misija:

Mūsu projekta Multietniskais bērnu un jauniešu centrs "Ziemeļu kaija" ideja veicināt toleranci, sapratni un sadarbību starp dažādu tautību bērniem, pusaudžiem, jauniešiem Rīgas mikrorajonā Vecmīlgrāvī.

Darbība:

Savās telpās un ārpus tām mēs organizējam: - Publisko zinātniskās un mākslinieciskās literatūras bibliotēku; - Ikgadējās apaļā galda diskusijas "Svētā zinātne - sadzirdēt citu" ( pieaicināti skolnieki, vecāki, skolotāji, sociālie darbinieki). - No cikla "Cik talantīgi mūsu bērni" - četri bērnu svētki Vecmīlgrāvja rajonā. Dalībai tika pieaicināti radošie kolektīvi no etniskām biedrībām. - Ik mēnesi biedrības telpās norit izstādes, literatūras apskati, kas saistīti ar Latvijas un citu tautību nozīmīgiem datumiem. - Skolēnu brīvdienās kinolektoriji "Gudrā pasaka", "Literārie darbi uz ekrāna" - Tika organizēti bērnu rīti no cikla "Mums viena planēta - mums viena ģimene" - Strādāja bērnu interešu klubi "Latvijas vēsture leģendās un stāstos", "Dabas draugi". - Ikgadējās labdarības akcijas "Labsirdībai nav brīvdienu ", " Grāmatai otru dzīvi".

Juridiskais statuss

Juridiskais statuss:

Biedrība

Juridiskā adrese:

Skuju iela 12-39, Rīga, LV-1015

Reģistrācija

Komercreģistra kods:

40008041990