Kontaktinformācija

Nozare:

Kultūrizglītības iestādes >> Profesionālās izglītības iestāde >> mūzikas vidusskola
Kultūrizglītības iestādes >> Profesionālās ievirzes izglītības iestāde >> mūzikas skola

Adrese:

Ostas iela 23, Ventspils, LV-3601

Vadītājs/ direktors:

Andris Grigalis

Kontaktinformācija:
Amats Kontaktpersona Tālrunis Mobilais tālrunis Epasts
Direktora vietniece Maija Solovjova 63622220 26173918
Direktora vietniece Inga Cīrule 63622220
Informācija citās internetvietnēs:
www vietne
mājaslapa

Izglītības iestāžu reģistrs

Reģistrācijas nr.:

3234303114

Reģistrācijas datums:

15.03.2016

Dibinātājs:

Ministru kabinets

Juridiskais statuss:

Valsts

Padotība:

LR Kultūras ministrijas

Juridiskā adrese:

Ostas iela 23, Ventspils, LV-3601

Pasta adrese:

Ostas iela 23, Ventspils, LV-3601

Audzēkņu skaits izglītības iestādē 2018.gada 1.septembrī profesionālās ievirzes programmās:

405

Audzēkņu skaits izglītības iestādē 2018.gada 1.septembrī profesionālās vidējās izglītības programmās:

96

Apraksts

Dibināšanas gads:

1928

Pārskata periods
2018
Statistikas dati tiek ielādēti!

Plānotie pasākumi

Pasākumi:
Nr. Norise Norises laiks Līdz Apraksts
1. Akadēmiskās mūzikas festivāls "Ventspils Kamermūzikas dienas 2018" 25.10.2018. Stīgu kvinteta koncerts Pārventas bibliotēkā 26.10.-27.10.2018. Stīgu kvarteta, klavieru trio, klavieru kvinteta, kamerorķestra koncerti Livonijas ordeņa pilī, Ventspils Jaunrades namā. 22.10.2018 27.10.2018 Muzicē audzēkņi, absolventi, pasniedzēji kameransambļos kopā ar pieredzējušiem mūziķiem no Francijas, Somijas, Dānijas, Lielbritānijas, Austrijas. Festivāla dalībnieki: Jakobs Kullbergs - čells (Dānija), Magdalēna Geka – vijole (Latvija/Francija); Ventspils mūzikas vidusskolas pasniedzēji: Anrijs Pitens (klarnete), Sana Villeruša (klavieres); Jaunie mūziķi: Jevgēnijs Čepoveckis - vijole (Latvija/Austrija), Dita Immermane - vijole (Latvija), Līva Tomiņa - vijole (Latvija), Lora Ramona - alts (Francija/Somija), Kristiana Ignatjeva - Cellist - čells (Latvija/Lielbritānija) Pēteris Ozoliņš - čells (Latvija), Aija Beitika – kontrabass. Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņi: Terēza Tīrmane – flauta, Amanda Rūta Vieško – vijole, Alise Elīza Voldeka – alts, Helēna Navicka – alts, Ernests Cirulis – čells, Andrejs Grīnbergs – klavieres.
2.Sitaminstrumentu koncerts Koncerta programma: J.S.Bahs - sarabanda no čello svītas Mib maž; T. Muramatsu - Land; J.Scott - Five for Joe; R.O'mera - Restless; N.Rosauro - Concerto for marimba and strings, 1. daļa; E.Kelly - Passing structures; G.Stout - Astral Dance; N.Bennerholm - Funk sa in i norden (staiminstr,. trio). 13.09.2018 13.09.2018 Muzicē trīs Ventspils Mūzikas vidusskolas sitaminstrumentu spēles audzēkņi - Efeja Šnikvalde, Reinis Tomiņš un Kārlis Upenieks. Pedagogs - Guntars Freibergs.
3.Mūzikas festivāls - ''Ventspils Groove 2018'' 13.08.-18.08.2018.Meistarklases - individuālās nodarbības, darbs ansambļos. Džemsesijas. 14.08.2018. Ventspils mūzikas vidusskolas ansambļa "Chick&Chicken" koncerts. 15.08.2018. Mūzikas festivāla atklāšanas koncerts, Gerhard Ornig Trio (Austrija). 16.08.2018. Artas Jēkabsones kvinteta koncerts "Light". 17.08.208. Kari Antila Band / Elza Rozentāle ar koncertprogrammu "Tribute to Nina Simone". 18.08.2018. Meistarklašu dalībnieku koncerts. Galā koncerts - uzstājās "Very Big Bigband", meistarklašu vadītāji. 13.08.2018 18.08.2018 Meistarklasēs piedalās dažādu paaudžu, dažādu sagatavotību dalībnieki - audzēkņi, studenti, pedagogi un citi interesenti. Dalībniekiem ir praktiskās nodarbības pie dažādu instrumentu pasniedzējiem, muzicēšana dažādos ansambļu sastāvos, piedalīšanas festivāla koncertos. Meistarklašu pasniedzēji: Raul Sööt (Igaunija) – saksofons Tuomo Uusitalo (Somija) – klavieres Gerhard Ornig (Austrija) – trompete Matt Adomeit (ASV) – kontrabass Kari Antila (Somija) – ģitāra Sirje Medell (Igaunija) – vokāls Attila Gyárfás (Ungārija) – sitamie instrumenti Renārs Lācis – Ventspils Bigbenda vadītājs Maija Lāce - Ventspils Junioru bigbenda vadītāja Inga Bērziņa - vokāls
4.Meistarklases, K.Jemeļjanovs, B.Andersena, B.Bodins Kopējās (visām specialitātēm) meistarklases; Meistarklases pūšaminstrumentālistiem; Meistarklases vokālistiem; Meistarklases ritma grupai. 16.05.2018 16.05.2018 Meistarklasēs piedalās : Trompetists Konstantīns Jemeļjanovs, vokāliste Beta Andersena, basģitārists Bils Bodins; Ventspils mūzikas vidusskolas audzēkņi.
5.Laikmetīgās pūšaminstrumentu mūzikas koncerts Laikmetīgās pūšaminstrumentu mūzikas koncerta programma Pārventas bibliotēkā: L.Einaudi “Due Tramonti”; Joseph Horovitz “Euphonium Concerto” 1.daļa Moderato; P.Graham “In League With Extraordinary Gentlemen” Concerto for Euphonium, 1.daļa; M.Ponce “Estrellita”; Eugene Bozza- Ballade; Joseph Jongen- Aria et Polonaise; Frigyes Hidas- Fantasia. 14.05.2018 14.05.2018 Piedalās Ventspils Mūzikas vidusskolas pedagogi Rūdolfs Kulbergs (trombons) un Jānis Pusplatais (eifonijs), koncertmeistare Ieva Dzērve (klavieres). Koncerta ideja ir popularizēt tieši šos divus metāla pūšaminstrumentus – trombonu un eifoniju, un piesaistīt uzmanību šo instrumentu solo repertuāram.
6.Meistarklases, DJ/mūzikas producents Makree Tikšanās un meistarklases ar DJ/ mūzikas producentu Makree. 25.04.2018 25.04.2018 Meistarklases vada DJ Makree. Piedalās Ventspils mūzikas vidusskolas audzēkņi.
7.Koncertlekcija, Latvijai 100 Audzēkņu iepazīstināšanas ar nozīmīgiem latviešu komponistiem, mūziķiem, daiļradi. (E.Dārziņš, M.Brauns, I.Kalniņš, "Menuets", "Līvi", u.c.), dažādiem instrumentiem, to skanējumu. 17.04.2018 18.04.2018 Piedalās Ventspils mūzikas vidusskolas pedagogs Guntars Freibergs; Mūzikas vidusskolas un tuvāko reģionu mūzikas skolas audzēkņi.
8.Koncerts, Ralfs Eilands un Ventspils Bigbends Teātra namā "Jūras vārti", Koncertprogramma "I feel good", James brown, Bob Marly, Grupas "Earth Wind and Fire" skaņdarbi. 05.04.2018 05.04.2018 Piedalās dziedātājs Ralfs Eilands, Ventspils Bigbends.
9.Koncerts, Tuomo Uusitalo un Ventspils Bigbends Teātra namā "Jūras vārti", koncertu sērija "Džems ar Ventspils Bigbendu" un Tuomo Uusitalo (somu pianists). 09.03.2018 09.03.2018 Piedalās Tuomo Uusitalo (somu pianists, komponists, pedagogs) un Ventspils Bigbends.
10. Mūzikas ansambļu konkurss "Competition Ventspils Groove" Ventspils Kultūras centrā: 1.grupa - Mūzikas skolas audzēkņi 1.-9.klase; 2.grupa - Mūzikas vidusskolas audzēkņi I, II kurss; 3.grupa - Mūzikas vidusskolas audzēkņi III, IV kurss. 02.03.2018 02.03.2018 Audzēkņi izpilda vienu oriģinālkompozīciju/ oriģinālaranžiju un vienu skaņdarbu pēc izvēles.
11.Klarnešu koris "Melnie koki", koncert5 Klarnešu koris "Melnie koki" priecēs klausītājus ar krāsainiem klarnešu koru oriģinālrepertuāra skaņdarbiem, kas ļaus iepazīties ar plašo kora instrumentu sastāvu, saklausot gan piccolo klarnetes spožās skaņas, gan ieklausoties alta un basklarnetes samtainajos toņos. 13.02.2018 13.02.2018 Piedalās klarnešu koris "Melnie koki" (jauno klarnetistu apvienība), diriģentes Māras Zandersones vadībā. Klarnešu korī spēlē Rīgas Mūzikas vidusskolu un pūtēju orķestru klarnetisti. Koncertā "Melnajiem kokiem" pievienosies arī klarnešu kvartets "Perpetuum mobile".
12.Ērģeļmūzikas koncerts Koncerts "Ziemassvētku pasakas" (Ventspils biznesa centra zālē). 08.01.2018 08.01.2018 Muzicē Ieva Manoni (soprāns) un Kristīne Adamaite (ērģeles, klavieres).

ĒKAS

Ēkas:
Nosaukums Adrese Īpašuma forma Uzcelšanas gads Kultūras pieminekļa nr. Galvenā ēka
Skolas ēka Ostas iela 23 Juridisko personu īpašums
Skolas ēka Lielā iela 7 Pašvaldības īpašums
Skolas ēka Kuldīgas iela 3 Juridisko personu īpašums
Skolas ēka Jūras iela 12 Fizisko personu īpašums
Skolas ēka Andreja iela 4 Pašvaldības īpašums
Skolas ēka Zvana iela 3 Valsts īpašums
Teritorijas kopējā platība (m2):

2985

Telpas kultūrizglītības iestādē

Kultūrizglītības iestādes izmantotās telpas:
Iestādes telpas Telpu skaits Kopējā platība Tehniskais stāvoklis
Mācību telpas 54 Apmierinošs
Bibliotēkas telpas 1 Apmierinošs
Vai telpas piemērotas izglītojamo ar īpašām vajadzībām apmācībai:

Zāļu raksturojums:
Nosaukums Platība (m2) Vietu skaits Tehniskais stāvoklis Zāles akustika Gaismas aparatūra Skaņas aparatūra
Lielā iela 7 Nepieciešams kapitālais remonts Slikta Nav Nav
Ir 3 fāzu elektrības pieslēgums:

Kolektīvā muzicēšana

Kolektīvās muzicēšanas aktivitātes skolā (neieskaitot mācību duetus):
Muzicēšanas veids Instrumentu veids Nosaukums Audzēkņu skaits Kolektīva vadītājs
Kamerorķestris Stīgu instrumenti stīgu orķestris 33 Vineta Krūmiņa, Arimans Raitis Štrauss
Orķestris Pūšaminstrumenti pūtēju orķestris 17 Dainis Brauns
Džeza ansamblis Jaukts Junior Band 17 Renārs Lācis, Maija Lāce
Koris Jaukts 2.-5.kl.koris 25 Santa Treilība, Adele Taurīte Tauriņa
Koris Jaukts 3.-7.kl.koris 23 Rudīte Tālberga, Anitra Niedre
Ansamblis Akordeons 2.-7.kl.ansamblis 12 Nataļja Cinkmane
Ansamblis Ģitāra 3.-6.kl.ansamblis 8 Šamils Almakajevs
Ansamblis Ģitāra 3.-6.kl.ansamblis 7 Reinis Krūziņš
Ansamblis Ģitāra 3.-6.kl.ansamblis 5 Harijs Birkenbergs
Ansamblis Pūšaminstrumenti Brass kvartets 4 Maija Lāce
Ansamblis Pūšaminstrumenti 2.,3.kl.ansamblis 5 Aina Lodziņa
Ansamblis Pūšaminstrumenti 6.,7.kl.ansamblis 4 Aina Lodziņa
Ansamblis Pūšaminstrumenti 5.-8.kl.ansamblis 4 Aina Lodziņa
Džeza ansamblis Jaukts 2.-6.kl.ansamblis MuzKo 9 Harijs Birkenbergs, Lorija Cinkusa
Džeza ansamblis Jaukts 1.-5.kl.ansamblis ROCKTEEN 10 Reinis Krūziņš, Astra Plostniece
Džeza ansamblis Jaukts 2.-8.kl.ansamblis CARA ALEGRE 9 Kaspars Vizulis, Evija Vēbere
Džeza ansamblis Jaukts 1.-6.kl.ansamblis OĻI 11 Andris Sīlis, Astra Plostniece
Džeza ansamblis Jaukts 1.-5.kl.ansamblis SUNSET BAND 9 Sanijs Bondars, Laura Goba
Džeza ansamblis Jaukts 1., 2.kurss 5 Aivars Jaunžeikars
Džeza ansamblis Jaukts 2., 3.kurss 5 Kaspars Vizulis
Džeza ansamblis Jaukts 3., 4.kurss 5 Kaspars Kurdeko
Džeza ansamblis Jaukts 3. kurss 5 Toms Poišs
Ansamblis Stīgu instrumenti 4.kurss 3 Rihards Štrauss
Ansamblis Stīgu instrumenti 3.kurss 3 Rihards Štrauss
Ansamblis Stīgu instrumenti 1.,2.kurss 3 Rihards Štrauss
Vokālais ansamblis Jaukts 1.kurss 2 Rinalds Kandalincevs
Vokālais ansamblis Jaukts 1., 3.kurss 2 Gatis Poriņš
Vokālais ansamblis Jaukts 2., 3.kurss 2 Rinalds Kandalincevs
Ansamblis Pūšaminstrumenti 1., 2., 3., 4.kurss 5 Aina Lodziņa
Kamerorķestris Stīgu instrumenti 1.-4.k. 7 Aigars Meri
Orķestris Jaukts Pūš.i., sit.i. 1.-4.k. 17 Dainis Brauns
Orķestris Jaukts Bigbends 1.-4.k. 6 Renārs Lācis
Ansamblis Sitaminstrumenti 1., 2.kurss 4 Guntars Freibergs
Ansamblis Pūšaminstrumenti 1., 2, 3.k. saksofoni 4 Daiga Solovjova
Vokālais ansamblis Jaukts 2.kurss 3 Gatis Poriņš
Vokālais ansamblis Jaukts 1., 4.kurss 2 Rinalds Kandalincevs
Ansamblis Pūšaminstrumenti 1. k. metāla pūšaminstr. 4 Dainis Brauns
Ansamblis Pūšaminstrumenti 1., 2.k. fagoti 2 Gunārs Endzelis
Ansamblis Pūšaminstrumenti 3.,4.kl.ansamblis 4 Līga Brauna
Ansamblis Pūšaminstrumenti 4.,5.kl.ansamblis 3 Līga Brauna
Ansamblis Pūšaminstrumenti 2.,3.kl.ansamblis 3 Daiga Solovjova
Ansamblis Sitaminstrumenti 2.kl.ansamblis 4 Guntars Freibergs
Ansamblis Stīgu instrumenti 3.kl.ansamblis 3 Dita Immermane
Vokālais ansamblis Jaukts 1.kl.ansamblis 18 Adele Taurīte Tauriņa