Elejas muižas parka estrāde

Kontaktinformācija

Nozare:

Pasākumu norišu vietas >> Brīvdabas estrāde

Adrese:

Eleja, Elejas pag., Jelgavas nov.

Kontaktinformācija:
Amats Kontaktpersona Tālrunis Mobilais tālrunis Epasts
Elejas Saieta nama vadītāja Elīna Zālīte 63061487 28475448 @

Darbības apraksts

Darbojas no gada:

1970

Darbība:

Piedāvājam iedzīvotājiem viņu interesēm atbilstošu daudzveidīgu, kvalitatīvu kultūras aktivitāšu pakalpojumu klāstu visām paaudžu grupām, saglabājot un attīstot tradicionālus un atpazīstamus pasākumus, kā arī piedāvājot jaunus, inovatīvus kultūras produktus. Brīvdabas estrāde kā kultūras un izklaides pasākumu norises vieta ir pieejama no maija mēneša līdz septembrim.

Reģistrācija

Komercreģistra kods:

90009118031

Pārskata periods
2015
Statistikas dati tiek ielādēti!

Pasākumu saraksts

Pasākumi:
Nosaukums Kad notiek Līdz Rīkotājs Pasākuma apraksts
Jelgavas un Ozolnieku novada Bērnu svētki 01.07.2014 Jelgavas novada pašvaldības Izglītības pārvalde Parkā policisti demonstrēs ekipējumu, ļaus piedalīties konkursos, tur varēs salikt Jelgavas novada puzli un piedalīties viktorīnā par Eiropas Savienību (ES), bet pulksten 14 parka estrādē gaidāms abu novadu skolu interešu pulciņu dalībnieku svētku koncerts, kas kopā pulcēs ap 1200 dziedātāju un dejotāju.
Līgo zaļumballe 23.06.2014 Elejas saieta nams 23. jūnijā plkst.23.00 Elejas muižas parka estrādē notiks Līgo naks zaļumballe kopā ar grupu "Fortis".
Jelgavas novada svētki 05.07.2014 Jelgavas novada pašvaldība Amatnieku un mājražotāju tirgus, kultūras programma, iespēja aplūkot 19. gadsimta muižnieku apģērbu, atrakcijas bērniem kopā ar «Ponicirku», vizināšanās ar zirgiem, «Europe Direct» un Tūrisma informācijas stends, Ditas Balčas teātra «Divas acis» muzikāla izrāde «Pepija Garzeķe», ceremonijorķestris «Miers un Bērziņš», konkursa «Sakoptākā sēta Jelgavas novadā 2014» uzvarētāju sumināšana, Latvijas spēkavīru šovs, Marijas Naumovas autorkoncerts, balle kopā ar «Tālbraucējiem».

Pasākumu saraksts

Pasākumi:
Nosaukums Kad notiek Līdz Rīkotājs Pasākuma apraksts
"Kas meklē, tas atrod" 23.06.2015 Elejas saieta nams 23. jūnijā plkst 21.00, Elejas muižas parka estrādē, Līgo svētku koncerts "Kas meklē, tas atrod"(koncertā piedalās: Elejas amatierteātris, JDK "Tracis", Elejas čigānu tautas deju kolektīvs "Rademila", VPDK "Medaga", senioru tautas deju kolektīvs "Vecie vilki", senioru klubiņa "Varavīksne" ansamblis)
Līgo zaļumballe 23.06.2015 Elejas saieta nams 23.00 ZAĻUMBALLE kopā ar grupu "Vigars un Vladimirs" līdz rīta gaismai.
Jelgavas novada svētki 05.07.2015 Jelgavas novada pašvaldība Pirmais Jelgavas novada svētku gājiens, Jelgavas novada svētku atklāšana, «Elejas muiža – senāk un šodien»: muižas gardumu degustācijas, senās dejas, fotografēšanās, radošās darbnīcas (pie Elejas Tējas namiņa), Jelgavas novada uzņēmēju, zemnieku, amatnieku tirgošanās un pagastu kultūras programma «Reiz tirgū…» (laukumā aiz Elejas muižas), bērnu radošās darbnīcas, atrakcijas, «Europe Direct» Informācijas centra aktivitātes, tikšanās ar policijas inspektoriem Runci Rūdi un Bebru Bruno (Elejas muižas parkā), retro spēkratu apskate (Elejas muižas parkā), aktivitātes bērniem: disko ballīte Hawai stilā kopā ar pasaku varoņiem Mikiju un Minniju, zaķi Banniju, jautro klauniņu, Pepiju Garzeķi, Bravurīgo Pirātu un Hawai meiteni. Pasākuma gaitā – radošās darbnīcas, sejiņu apgleznošana, pārsteigumi no klauniņa, pārbaudījumi, aktivitātes, spēles, rotaļas un stafetes, svētku koncerts «Zaļumballe Elejā», piedaloties Latvijas pūtēju orķestriem, viesiem no Igaunijas, novada koriem un deju kolektīviem, balle kopā ar Tartu Universitātes pūtēju orķestri «POPSID» un grupu «Pļumpapā» A.Maculeviča vadībā.