Jelgavas iela 31, Jaunjelgava, Aizkraukles nov., LV-5134
Iveta Ieviņa
26566303
Ar prieku apgūstam, iedzīvinām un popularizējam tuvākajā apkaimē pierakstītās dziesmas, mutvārdu mantojumu. Lepojamies ar saviem tautastērpiem, kurus darinot esam ielikušas savas labās domas. Atsaucība, enerģija un dziesmas mīlestība - tā mūs visas satur kopā. Mīlestība pret tautas tradīcijām un kultūru ir bezgalīga.
Piedzīvot latvisko dzīvesziņu, seno tradīciju iedzīvināšanu un izzināšanu, izprast sentēvu gudrību un pielietot to ikdienā. Tā izprotam šī kolektīva misiju.
Folkloras kopa
Reizi nedēļā pēc vienošanās vai biežāk, ja nepieciešams.
Jā
Visu vecumu
Sieviešu
8
“Lauce” darbojas klasiskajā folkloras kopu virzienā: Dzied latviešu tautasdziesmas Spēlē tradicionālos instrumentus (īpaši kokli, stabules) Piedalījusies folkloras kopu skatēs ar augstu novērtējumu (I kategorija) Apgūst un praktizē: gadskārtu ieražas, rotaļas un dančus, sadzīves tradīcijas. Kolektīvs ir vietējas nozīmes folkloras kopa, kas apvieno dažādu vecumu dalībniekus Aktīvi piedalās gadskārtu svētkos un tradicionālajos pasākumos. Viņas ne tikai uzstājas, bet arī iedzīvina tradīcijas praksē — ar dziedāšanu, kopā būšanu un svinēšanu.