Daugavpils Poļu kultūras centra bērnu teātris "Smaidīgā varavīksne"

Kolektīva kontaktinformācija

Nozare:

Mākslinieciskie kolektīvi >> Mazākumtautību kolektīvs >> teātra
Mākslinieciskie kolektīvi >> Amatierteātris >> bērnu amatierteātris

Adrese:

Varšavas iela 30, Daugavpils, LV-5404

Vadītājs:

Milena Rožanska

Tālrunis:

27195495

Kolektīva piederība

Dibināšanas gads:

2009

Statuss:

Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

Sākums:

Teātra pulciņš tika izveidots 2009.gadā. Savā darbības laikā teātra pulciņā nodarbojās 1.-12. klases skolēni, kā arī studenti. Pašlaik pulciņa dalībnieki ir Daugavpils poļu ģimnāzijas sākumskolēni un pamatskolēni. "Smaidīgā varavīksne" ir kolektīvs, kur ikviens, kam interesē teātris, var pamēģināt sevi kā aktieri.

Misija:

Teātra pulcīņš "Smaidīgā varavīksne" piedalās Daugavpils Poļu Centra pasākumos, kā arī iestudē patstāvīgās izrādes, kas tiek radītas pašmāju skatuvē, ka arī valsts un pilsētas pasākumu ietvaros. Bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja iepazīt teātra pasauli, iejusties dažadās lomās, kā arī attīstīt savas runāšanas, dziedāšanas un pašprezentēšanas prasmes.

Darbība:

Teātra pulciņš, kas darbojas Poļu Kultūras Centrā apvieno J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas bērnus un jauniešus, kas interesējās par teātri un literatūru, kā arī tos, kam patīk pavadīt laiku neformālā radošā veidā. Pulciņa vadītāja ir Daugavpils teātra aktrise Milena Rožanska. Kolektīvs piedalās Daugavpils Poļu Kultūras Centra aktivitātēs -palīdz vadīt teatralizētus pasākumus bērniem un jauniešiem. Toties teātra pulciņa pamatdarbība ir veltīta teātra izrāžu veidošanai. Kolektīvs piedalījās Daugavpils pilsētas pasākumos - pilsētas svētkos, "Mihoelsa dienās", pilsētas teātra skatēs. 2013. gadā piedalījās teātra izrāžu skatē, kas tika organizēta Rīgā, Vērmanes dārzā, XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku ietvaros. Teātra pulciņa pirmizrāde Starptautiskajā teātra dienā 27.martā ir Daugavpils Poļu Kultūras Centra tradīcija.

Nodarbības notiek:

Pirmdiena: 15:00-16:30 Otrdiena: 15:00-16:30 Trešdiena: 15:00-16:30 Ceturtdiena: 15:00-16:30

Pārskata periods
2017
Statistikas dati tiek ielādēti!

Kolektīvs pārskata periodā

Mazākumtautību kolektīvs:

Tautība:

Poļu

Vecuma grupa:

Bērnu

Dzimuma grupa:

Jauktie

Dalībnieku skaits:

20

Kolektīva dalībnieki 2017.gadā:
Dalībnieku vecums Vīrieši Sievietes
PAVISAM 4 16
līdz 13 gadiem 4 16

Iegūtās atzinības

Atzinības 2017.gadā:
Norises laiks Konkurss / pasākums Atzinība / vieta Ieguvējs
2017.g.29.aprīlī Bērnu un jauniešu teātra festivāls "Laipiņa.6" Diploms Jēkabpils tautas nama vadītājs. Mākslinieciskās daļas vadītājs.
Atzinības 2016.gadā:
Norises laiks Konkurss / pasākums Atzinība / vieta Ieguvējs
2016.g.16.martā Skolēnu skatuves mākslas konkurss "Teātris: harmonija un ritms" Diploms par iegūto I vietu Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes vadītāja Eleonora Kleščinska
Atzinības 2015.gadā:
Norises laiks Konkurss / pasākums Atzinība / vieta Ieguvējs
2015.g. 16 martā Skolēnu skatuves mākslas konkurss "Teātris: harmonija un ritms" III vieta Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes vadītāja Eleonora Kleščinska