Liepājas Latviešu biedrības nams

Kontaktinformācija

Nozare:

Kultūras centri >> Kultūras centrs

Adrese:

Rožu laukums 5/6, Liepāja, LV-3401

Vadītājs/ direktors:

Vita Hartmane

Kontaktinformācija:
Amats Kontaktpersona Tālrunis Mobilais tālrunis Epasts
Valdes locekle Vita Hartmane 63424995 29297300 @
Informācija citās tīmekļvietnēs:

Apraksts

Dibināšanas gads:

1935

Sākums:

1934.gada 10. augustā Latviešu biedrības namam pamatakmeni licis Kārlis Ulmanis. Ieliekot nama pamatakmeni K. Ulmanis sacījis zīmīgus vārdus: „Lai šis nams top celts par zīmi mūsu VIENOTĪBAI, SPĒKAM UN STIPRUMAM.”. Nams celts kā mītne Latviešu biedrībai Liepājā, ar grezniem veikaliem un banku 1.stāvā un vairākām zālēm saietiem un koncertiem. Nams atklāts 1935. gada 27. oktobrī. Pēc ievērojamas rekonstrukcijas 2004.gadā nams ir lielākais kultūras centrs Liepājā, pašā Liepājas sirdī - Rožu laukumā. Namā mājvietu ieguvušas vairākas kultūras iestādes un nomnieki. 2009. gadā Liepājas latviešu biedrības nama ēka iekļauta Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā kā vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis.

Misija:

Liepājas Latviešu biedrības nams – daudzfunkcionāls, mūsdienīgs, konkurētspējīgs kultūras centrs – kultūrvide, kura sekmē līdzsvarotu kultūras procesu attīstību Liepājā, nodrošina kultūras pieejamību un nacionālās identitātes saglabāšanu mūsdienu globalizācijas procesos un Eiropas Savienības tautu kultūru daudzveidībā.

Darbība:

Kultūras pakalpojumi sniegšana. Telpu noma konferencēm, kongresiem, forumiem, izstādēm, prezentācijām, koncertdarbībai, izrādēm, saietiem, festivāliem un citiem pasākumiem. Piedāvājam pilnu pasākumu apkalpošanu – skaņas un gaismas tehnikas nodrošināšanu, biļešu tirdzniecību un kontroli, afišu izvietošanu, dalībnieku reģistrāciju. Liepājas latviešu biedrības nama darbībā ietilpst Tautas mākslas un Kultūras centra amatierkolektīvu darbības nodrošināšana nama telpās.

Pārskata periods
2019
Statistikas dati tiek ielādēti!

Pakalpojumi

Bezmaksas pakalpojumi:
Nr. Pakalpojums Pieejamība
1 Afišu izvietošana, viesnīcu rezervēšana dalībniekiem
Maksas pakalpojumi:
Nr. Pakalpojums Pieejamība .
1 Iznomājam telpas sarīkojumiem, konferencēm, semināriem, izstādēm un svinībām Nodrošinām pasākumu menedžmentu LLBN telpās: tehnisko aprīkojumu (skaņu un gaismas aparatūras īre, mokrofoni, multimedija projektors, ekrāns, tulkošana), māksliniecisko noformējumu (ziedi, reklāma, norādes u.c.), ēdināšanas pakalpojumus (galdu klāšana, kafijas pauzes), biļešu tirdzniecību un kontroli, apsardzes pakalpojumus.
2 Nama telpās ir iespēja piedalīties: Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra amatierkolektīvu aktivitātēs, Liepājas baleta un deju studijas piedāvātajās deju nodarbībās, apgūstot baletu, vēderdejas vai pilates, deju studijas '' Harmony Dance'' nodarbībās, Yamaha mūzikas skolas nodarbībās bērniem.
3 Ir pieejama tērpu noma ''Mana kleita''.

ĒKAS

Ēkas:
Nosaukums Adrese Īpašuma forma Uzcelšanas gads Kultūras pieminekļa nr. Galvenā ēka
Liepājas Latviešu biedrības nams Pašvaldības īpašums 1935 8682
Teritorijas kopējā platība (m2):

2952

Papildu informācija par infrastruktūru:

Ir pabeigta Valsts Reģionālās Attīstības aģentūras ES Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta "Liepājas pilsētas kultūras iestāžu rekonstrukcija un energoefektivitātes paaugstināšana" īstenošana.

Ēkas: papildu informācija

Ēku pieejamība:
Nosaukums Telpu platība m2 Telpas pieejamas-cilvēkiem ar kustību traucējumiem Ir 3 fāzu elektrības pieslēgums Galvenā ēka
Biedrības nama ēka 5425

Telpas KC

Zāļu skaits:

3

Grimmētavu skaits:

4

Nodarbību telpu skaits:

9

Zāles

Zāļu raksturojums:
Nosaukums Platība (m2) Vietu skaits Tehniskais stāvoklis Zāles akustika Gaismas aparatūra Skaņas aparatūra
Lielā zāle 370 480 Ļoti labs
Kamerzāle 129 120 Ļoti labs
Galerija 99 80 Ļoti labs
Skatuves:
Zāles nosaukums Skatuves platība (m2) Skatuves stāvoklis Priekškars Kulises
Lielā zāle 177
Zālēs ir iespējamas norises:

Teātra izrādes
Simfoniskās mūzikas koncerti
Kora mūzikas koncerti
Kamermūzikas koncerti
Deju vakari
Konferences, semināri
Kino seansi
Mākslas izstādes
Izstādes pārdošanas