EKSPONĀTU UZRAUGS

EKSPONĀTU UZRAUGS

Iestāde:

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Darbības joma:

Kultūra / Māksla

Slodze:

Viena vesela slodze

Pieteikšanās līdz:

27.09.2019.

Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejs (Reģ.nr.40008140110, info@mvm.lv) ir Veselības ministrijas pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. Muzeja mērķis ir radīt sabiedrībā interesi par medicīnas attīstību no senajiem laikiem līdz mūsu dienām un veicināt cilvēka izpratni par vēstures un medicīnas ciešo saistību. Muzejs ir viens no trijiem lielākajiem šāda profila muzejiem pasaulē. Aicinām pieteikties uz amatu – eksponātu uzraugs.

Pienākumu apraksts

Galvenie pienākumi: - Uzsākot darbu pārbaudīt noteikto ekspozīcijas zāļu (vitrīnu, eksponātu), logu un durvju, elektriskā apgaismojuma nodrošinājumu un ugunsdzēsības inventāra stāvokli. - Muzeja darba laikā uzraudzīt noteikto ekspozīcijas zāļu un eksponātu drošību. - Uzturēt noteiktās ekspozīcijas zālēs sanitārajām prasībām atbilstošu stāvokli, veicot regulāru telpu uzkopšanu, ievērojot darba aizsardzības noteikumus. - Eksponātu pazušanas vai ekspozīcijas bojāšanas gadījumā nekavējoties ziņot atbildīgajam dežurantam, nodaļas vadītājam vai muzeja administrācijai.

Prasības

  • valsts valodas prasme - augstākā līmeņa (C1 līmenis);
  • vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;.

Papildinformācija

Pieteikumu līdz 2019.gada 27.septembrim sūtīt uz skaidrite.judeika@vm.gov.lv ar norādi "Eksponātu uzrauga amatam", vai iesniegt klātienē Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā , Brīvības ielā 72, Rīga. Papildus informācijai: 67222913 Medicīnas vēstures izpētes un ekspozīciju darba nodaļas vadītājs Mārtiņš Vesperis. Informējam, ka sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz 2.kārtu.

Izglītības līmenis:

Vispārējā vidējā izglītība

Alga:

430,00

Darba valsts:

LATVIJA

Darba sākšanas datums:

01.01.1800.

Valsts valodas prasme:

Latv.-augstākā pakāpe C1 (pēc 01.09.2009 izsniegtām apliecībām)

Algas izmaksas veids:

Laika darba alga

Atrašanās vieta:

Rīga

Darba vietu skaits:

2