Eizenšteina komunikāciju centrs Ķeipenē

Kontaktinformācija

Nozare:

Nevalstiskas organizācijas >> Kino, audiovizuālie mēdiji

Adrese:

Dzelzceļa stacija, Ķeipene, Ķeipenes pag., Ogres nov., LV-5062

Kontaktinformācija:
Amats Kontaktpersona Tālrunis Mobilais tālrunis Epasts
Kristine Antonova 25577645 @

Apraksts

Dibināšanas gads:

2005

Sākums:

Eizenšteina komunikāciju centrs dibināts 2005.gada 17.novembrī.

Misija:

Ķeipenes dzelzceļa stacijā izveidota vienīgā pasaulē publiski apskatāmā ekspozīcija, kura veltīta kino dižgaram-režisoram Sergejam Eizenšteinam. Centrā notiek pasākumi, kas ir saistīti ar kino, kā arī dažāda veida semināri un kursi. Organizācijas mērķi mērķi: veicināt izglītības programmas ieviešanu, piedalīties novada stratēģijas izstrādē un īstenošanā, popularizēt kinorežisora Sergeja Eizenšteina darbus un citus pasaules kinematogrāfa panākumus.

Darbība:

Organizācijas pārziņā ir unikāla ekspozīcija kinorežisoram Sergejam Eizenšteinam un vides instalācijas: Podnieka bāka - sauzemes bāka ar aeronavigācijas uguni un 66 pastkastītēm pasaules kino pārstāvjiem un 5 metrus augsts galds ar diviem krēsliem kino dižgariem. Uz adresi: ''Dzelzceļa stacija", Ķeipenes pagasts, Ogres rajons, LV5062 ir iespēja sūtīt pastkarti ar sveicienu savam kino pasaules favorītam. Ekspozīcijas telpā atrodas retro telefons ar retu iespēju "sazvanīties" ar kino slavenībām. Biedrība uztur ekspozīciju un vides instalācijas, attiecīgi vāc un apkopo informāciju par S.Eizenšteinu un pastkastīšu "abonentiem". Biedrība darbojas arī mūžizglītības jomā, organizējot dažādus interešu, izglītojošos seminārus un kursus.

Juridiskais statuss

Juridiskais statuss:

Pašvaldības organizācija

NVO darbība

Biedru skaits:

17

Reģistrācija

Komercreģistra kods:

40008095902

Pārskata periods
2010
Statistikas dati tiek ielādēti!

Informācija par aktuālajiem pasākumiem

Pasākumi Latvijā:
Veids Norises laiks Pasākuma nosaukums Norises vieta Pasākuma apraksts Organizētāji Atbalstītāji Apmeklējumi
ik gadus ap 22.janvāri Sergeja Eizenšteina dzimšanas dienas svinības Eizenšteina komunikāciju centrs Ķeipenē Biedrība "Eizenšteina komunikāciju centrs Ķeipenē" Ķeipenes pagasta pašvaldība
maijs Muzeju nakts Eizenšteina komunikāciju centrs Ķeipenē Biedrība "Eizenšteina komunikāciju centrs Ķeipenē" Ķeipenes pagasta pašvaldība

Telpas

Telpu kopplatība (m2):

77,5

Publisko telpu kopplatība (m2):

77,5

Aprīkojums:

Ir publisks interneta pieslēgums, printeris, projektors, telpai ir audio un video aprīkojums, 20 krēsli, neliela virtuves telpa ar atbilstošu aprīkojumu.