Dagdas novadpētniecības biedrība "Patria"

Kontaktinformācija

Nozare:

Nevalstiskas organizācijas >> Vēstures, muzeju nozare

Adrese:

Asūnes iela 2-13, Dagda, Dagdas nov., LV-5674

Vadītājs/ direktors:

Aivars Arnicāns

Kontaktinformācija:
Amats Kontaktpersona Tālrunis Mobilais tālrunis Epasts
65681420 22038750 @
Informācija citās internetvietnēs:
www vietne
Dagdas TIC

Apraksts

Dibināšanas gads:

2010

Sākums:

Dagdas novadpētniecības biedrība "Patria" ir reģistrēta UR 2010.gada 23.augustā, lai juridiskā statusā turpinātu iesākto darbu novadpētniecības vēstures izpētē, dokumentēšanā, senu interesantu eksponātu izglābšanā no iznīcināšanas.

Misija:

Biedrības ilgtermiņa mērķis ir sekmēt Dagdas novada, Latgales reģiona kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un sociāli ekonomisko attīstību, tūrisma objektu izveidošanu.

Darbība:

Mērķa sasniegšanai tiek veicināta sabiedrības integrācija, tolerance, palīdzība, apzināta Latgales amatniecības vēsture, tradīcijas un sekmēta šo tradīciju turpināšana. Biedrība sadarbojas ar pašvaldību, mācību iestādēm, ar lauku sētu īpašniekiem, reliģiskām organizācijām, u.c. Dagdas novadpētniecības biedrība "Patria" ir izveidojusi pilsētā Dagdas novada vēstures muzeju, veic darbu novada kultūrvēstures mantojuma un tradīciju saglabāšanā. Vēstures ekspozīcija, kura izvietota Dagdas Vsv. Trīsvienības Romas katoļu baznīcas draudzes jaunajā izstāžu zālē pilsētas centrā, ir kļuvusi par Dagdas pilsētas vizītkarti, un to ir apmeklējuši daudzi tūristi, delegācijas, ārzemju viesi, vēsturnieki, universitātes studenti, novada skolu un bērnudārza audzēkņi. Biedrība organizē novada daiļamatniecības izstādes, ekspedīcijas, veic foto un video galeriju prezentācijas. Šogad biedrība un muzejs svin septembrī piecu gadu pastāvēšanas jubileju

Juridiskais statuss

Juridiskais statuss:

Biedrība

Juridiskā adrese:

Asūnes iela 2-13, Dagda, Dagdas nov., LV-5674

Reģistrācija

Komercreģistra kods:

40008164354

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

Papildus informācija:

Pēc pieteikuma

Pārskata periods
2014
Statistikas dati tiek ielādēti!

Pakalpojumi

Maksas pakalpojumi:
Nr. Pakalpojums Apraksts Cena
Izstādes Eksponāti izkārtoti 6 zālēs Ziedojumi