Kontaktinformācija

Nozare:

Nevalstiskas organizācijas >> Sabiedrības integrācija

Adrese:

Kāpostiņu mājas, Fabrika, Kubulu pag., Balvu nov., LV-4566

Vadītājs/ direktors:

Zanda Ancāne

Kontaktinformācija:
Amats Kontaktpersona Tālrunis Mobilais tālrunis Epasts
Vadītāja Zanda Ancāne 28334577
Informācija citās internetvietnēs:
www vietne
Balvu olūts

Apraksts

Dibināšanas gads:

2012

Sākums:

Biedrība „Balvu olūts” dibināta 2012.gadā Kubulu pagastā. Nepieciešamība dibināt biedrību radās, jo tieši biedrības var piesaistīt ES vai citu fondu finansējumu savu ideju īstenošanai.

Misija:

Veicināt dialogu starp dažādām sociālām grupām; Eiropas, Latvijas un Balvu novada kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšana un popularizēšana; inovatīvu ideju atbalstīšana; veicināt vietējo ražojumu atpazīstamību un pieejamību Latvijas, Eiropas un pasaules tirgū; atbalstīt un veicināt bērnu un jauniešu iniciatīvas, radot labvēlīgus apstākļus viņu intelektuālajai un radošajai attīstībai; nodrošināt jauniešiem iespēju iegūt dzīvei nepieciešamās prasmes, zināšanas un kompetences neformālās izglītības ceļā.

Darbība:

Koncentrējot savus spēkus un darbu konkrētiem mērķiem, biedrība izdevusi divas grāmatas. Pirmo grāmatu „Tava un mana Sēlija” biedrība izdeva 2015. gada sākumā. Grāmatā apkopoti Sēlijas dzejnieku un fotogrāfu darbi. Otra grāmata „Latgales sirdspuksti” ir izdota pavisam nesen - septembrī ir notikusi grāmatas atklāšana. Tajā apkopoti 150 Latgales dzejnieku un fotogrāfu darbi, kas raksturo Latgali un tās cilvēkus. Šobrīd tiek strādāts pie grāmatas ar nosaukumu „Vidzemē man būt!”. Biedrība, līdz Latvijas simtgadei, plāno izdot grāmatas par katru Latvijas kultūrvēsturisko novadu.

Juridiskais statuss

Juridiskais statuss:

Biedrība

Juridiskā adrese:

Kāpostiņu mājas, Fabrika, Kubulu pag., Balvu nov., LV-4566

Reģistrācija

Komercreģistra kods:

40008191494

Apmeklētājiem pieejamais darba laiks

Papildus informācija:

Pēc iepriekšēja pieteikuma