Aglonas novada biedrība "Neaizmirstules"

Kontaktinformācija

Nozare:

Nevalstiskas organizācijas >> Sabiedrības integrācija

Adrese:

Daugavpils iela 6, Aglona, Aglonas pag., Aglonas nov., LV-5304

Vadītājs/ direktors:

Inta Reča

Kontaktinformācija:
Amats Kontaktpersona Tālrunis Mobilais tālrunis Epasts
Valdes priekšsēdētāja Inta Reča 22070279 @
Informācija citās tīmekļvietnēs:

Apraksts

Dibināšanas gads:

2006

Sākums:

Aglonas novada biedrību “Neaizmirstule” izveidoja brīvprātīgo personu grupa 2006.gada 19. jūlijā. Biedrība tika reģistrēta UR 2006.gada 12.septembrī. 2010.gadā tika veiktas izmaiņas valdes sastāvā, biedrības statūti tika apstiprināti jaunā redakcijā, paplašinot darbības jomas pilsoniskās sabiedrības veidošanā Aglonas novadā.

Misija:

Apvienojot, informējot un izglītojot nevalstiskās organizācijas biedrus, veicināt sabiedrības vienotību augstāka dzīves līmeņa sasniegšanai un stiprināt pilsonisko sabiedrību.

Darbība:

Tā ir bezpeļņas organizācija, kura ir nodibināta, lai sasniegtu statūtos noteiktos mērķus- celt pašapziņu, veicināt pašizglītošanos un mūžizglītību attīstīt labdarību, kopt un popularizēt harmoniskas ģimenes, uzlabot dzīves kvalitāti, veicināt pilsonisko līdzdalību, organizēt un atbalstīt tiesību aizsardzības un sabiedriskos pasākumus, veicināt pieredzes apmaiņu un sadarbību ar citām organizācijām un iestādēm, attīstīt pilsonisko sabiedrību. Biedrība īsteno projektus: Latgales NVO projektu programmas projekts “Nesēdi tumsā!”; „Atbalsts Aglonas novada biedrības “Neaizmirstule” darbībai” .

Juridiskais statuss

Juridiskais statuss:

Biedrība

Juridiskā adrese:

Daugavpils iela 6, Aglona, Aglonas pag., Aglonas nov., LV-5304

NVO darbība

Biedru skaits:

5