Rīgas vācu kultūras biedrības jauktais vokālais ansamblis "Morgenrot"

Kolektīva kontaktinformācija

Nozare:

Mākslinieciskie kolektīvi >> Vokālais ansamblis >> senioru
Mākslinieciskie kolektīvi >> Mazākumtautību kolektīvs >> mūzikas

Adrese:

Slokas iela 37, Rīga, LV-1048

Vadītājs:

Anatolijs Livča

Kontaktpersona:

Aina Balaško

Tālrunis:

29297823

Kolektīva piederība

Dibināšanas gads:

1989

Statuss:

Sabiedriskas organizācijas kolektīvs (NVO)

Piederība:

Rīgas Vācu kultūras biedrība, Latvijas Vācu savienība

Kolektīva raksturojums

Sākums:

Ansambli 1989.gadā dibināja Rīgas Vācu kultūras biedrības priekšsēdētājs Juris Ansviesulis, no 1994.gada to aktīvi vadīja mūzikas pedagoģe, diriģente Vija Markova, savukārt no 2012. gada līdz 2015. gadam ansambli vadīja talantīgais mūzikas pedagogs un diriģents Kārlis Hammers. No 2016. gada ansambli vada izcili virtuozais pianists un mūziķis Anatolijs Livča.

Misija:

Pilnveidot, respektēt un atbalstīt (piedaloties) Latvijas mazākumtautību dažādo etnisko identitāti, vienlaicīgi prezentējot vācu kultūru un tradīcijas Latvijā, stiprinot Latvijas un Vācijas savstarpējās attiecības. Popularizēt vācu dziesmu tradīciju, respektējot senjoru viedumu un devumu.

Darbība:

Ansamblis izpilda latviešu un vācu tautas dziesmas, šlāgerus un komponistu oriģināldarbus. Kopš 2016.gada ansambļa koncertmeistars ir talantīgais akordeonists Valērijs Buls. Ansamblis veido tradicionālo svētku, karnevālu, jubileju, prezentāciju, labdarības, garīgo dziesmu un Latvijas Mazākumtautību festivālu koncertprogrammas,piedalījies un piedalās visos Latvijas Mazākumtautību dziesmu un deju svētkos un Rigas domes skatēs Rīgā. Koncertēts: Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Aizkrauklē, Indrā, Preiļos, Krāslavā, Dobelē, Limbažos-„ Sirmie ozoli”, kas ir latviešu sadarbības partneri, Rīgas latviešu biedrības namā, kā arī Lietuvā: Klaipēdā, Kauņā, Šilutē. Īpaši panākumi gūti piedaloties Vispārējos latviešu dziesmu svētkos- Rīgas 800-gadē, Hanzas, Brēmenes dienās, Rīgas domē, kā arī, dziedot Vācijas, Austrijas, Krievijas un visu Latvijas mazākumtautību auditorijām. Varam piedāvāt tradicionālās, populāras vācu=latviešu dziesmas, dziesmas par dažādu vēlamo tematiku, kā arī iemācīt kopdeju, piemēram, Anemarie polka. Labprāt noorganizēsim kopdziedāšanas pasākumus un vācu dziesmu koncertu.

Nodarbības notiek:

Otrdienās un ceturtdienās no plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00 Slokas ielā 37, Itas Kozakēvičas Latvijas Nacionālo Kultūras Biedrību Asociācijā

Pārskata periods
2018
Statistikas dati tiek ielādēti!

Kolektīvs pārskata periodā

Dziesmu svētku kustības dalībnieks:

Mazākumtautību kolektīvs:

Tautība:

Vācu

Vecuma grupa:

Senioru

Dzimuma grupa:

Jauktie

Dalībnieku skaits:

16

Kolektīva dalībnieki 2018.gadā:
Dalībnieku vecums Vīrieši Sievietes
PAVISAM 8 8
25-44 gadi 4
45-61 gads 4
62 un vairāk gadi 4 4