Grobiņas sieviešu vokālais ansamblis "Ariozo&ConBrio"

Kolektīva kontaktinformācija

Nozare:

Mākslinieciskie kolektīvi >> Vokālais ansamblis >> sieviešu

Adrese:

Lielā iela 76, Grobiņa, Grobiņas nov., LV-3430

Vadītājs:

Anita Elere

Kontaktpersona:

Inese Gusta

Tālrunis:

22007079

Kolektīva piederība

Dibināšanas gads:

2011

Statuss:

Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

Sākums:

Aptuveni pirms astoņiem gadiem Grobiņas vidusskolā izveidojās divi vokālie ansambļi - katrs ar savu mērķi un uzdevumiem, atbilstoši ansambļa sastāva specifikai. Grobiņas vidusskolā izveidojās dziedošu skolnieču vokālais ansamblis, kas vēlāk pieņēma ansambļa nosaukumu „Con brio”. Turpat Grobiņas vidusskolā izveidojās dziedošā apvienība no skolotājām, kas ar saviem priekšnesumiem sāka kuplināt skolas pasākumus. Dziedātājas savu vokālo grupu nodēvēja par „Ariozo” un tā ar 2015. gada 1. oktobri vokālais ansamblis „Con brio” turpina savu muzikālo karjeru kopā ar Grobiņas sieviešu vokālo ansambli „Ariozo”.

Misija:

Sniegt augstvērtīgas koncertprogrammas dažādos muzicēšanas žanros.

Darbība:

Ansamblis ir koncertējis Igaunijā, Austrijā un sava novada pasākumos. 2015. gada vasarā pēc Augstākās pakāpes iegūšanas Latvijas vokālās mūzikas konkursā „Balsis” finālā jauniešiem bija dota iespēja dziedāt tautas mūzikas koncertā „Lai balstiņas tālu skan” koncertzālē „Rīga”, ko dziesmu svētku laikā translēja arī Latvijas televīzija. Kolektīvs spēja sniegt augstvērtīgas koncertprogrammas dažādos muzicēšanas žanros. Ansamblis turpina piedalīties vokālo ansambļu skatēs un konkursos savā novadā, kā arī Kurzemes un valsts mērogā. Ansamblis turpina saņemt uzaicinājumus piedalīties dažādos pasākumos ārpus sava novada, kā arī ir uzaicināts koncertēt dažādos projektos valsts līmenī.

Nodarbības notiek:

Trešdienās Grobiņas sākumskolas mūzikas kabinetā plkst. 17.00

Pārskata periods
2018
Statistikas dati tiek ielādēti!

Iegūtās atzinības

Atzinības 2018.gadā:
Norises laiks Konkurss / pasākums Atzinība / vieta Ieguvējs
Februāris Grobiņas novada vokālo ansambļu skates I kārta 1.pakāpe Grobiņas pilsētas sieviešu vokālais ansamblis "Ariozo&ConBrio"
Marts Latvijas vokālo ansambļu 2018.gada konkursa II kārta 1.pakāpe Grobiņas pilsētas sieviešu vokālais ansamblis "Ariozo&ConBrio"