Auces novada Kultūras centra senioru deju kopa "Randiņš"

Kolektīva kontaktinformācija

Nozare:

Mākslinieciskie kolektīvi >> Modernā deja >> ritma dejas

Adrese:

Ausmas iela 3, Auce, Auces nov., LV-3708

Vadītājs:

Ināra Rumba

Tālrunis:

29487447

Kolektīva piederība

Dibināšanas gads:

2004

Statuss:

Kultūras centra kolektīvs

Kolektīva raksturojums

Sākums:

Senioru deju kopa “Randiņš” ir dibināta 2004. gadā. Kolektīva dibinātāja un pirmā vadītāja - Lauma Zeltiņa. Kopš 2011. gada kolektīvu vada Ināra Rumba.

Misija:

Dejoša – tas ir prieks un bauda. Ja tā nav – tā ir vienkārši fizkultūra. Visām gaviļniecēm ļoti patīk dejot! Kāpēc? Jo viņas ir atradušas vienu no visīsākajiem ceļiem uz laimi, kas ir dejošana. “Randiņa” dāmas necenšas dejot labāk par citiem. Viņas cenšas dejot labāk par sevi.

Darbība:

Kolektīva darbības pirmā septiņgade ir koncertu, uzstāšanos un izbraukumu pilna. Zemgales sadancis Elejā, Rožu balle Tukumā, senioru deju festivāls Dzintaros, Saldais medus piliens Saldū, festivāls “Kūrmājas mistērijas” Ventspilī, Vīna svētki Sabilē, Zvejnieku svētki Pāvilostā, “Vizbuļu putenis” Ogrē, senioru sadancis Daugavpilī, Aglonā, labdarības koncerti Jelgavā, Aucē, Tērvetē. Īpaša lappuse kolektīva vēsturē ir tā pirmās vadītājas Laumas Zeltiņas izlolotais deju festivāls “Madarās, baltajās madarās”. Tas pulcējis ap 10 kolektīvu no dažādiem Latvijas novadiem, sagādājis dalībniekiem jaukus brīžus un ļāvis iepazīt Auces viesmīlību un sakoptību. “Randiņu” silda sirsnīga draudzība ar vairākiem kolektīviem ārpus Latvijas robežām - Lietuvā, Igaunijā, Norvēģijā, Vācijā, kur sniegti koncerti un bagātināts deju repertuārs. Kopš 2014. gada festivāls “Madarās, baltajās madarās” ir izskanējis plašāk, un Auces vārds kļūst zināms sadraudzības senioru deju kopu dejotājiem ārzemēs. Pēc labi padarīta darba kolektīvs prot arī atpūsties, iepazīstot daudz interesantu vietu Igaunijā, Polijā, Lietuvā, Vācijā, Slovākijā. Kolektīvs, atskatoties uz 15 ar deju un prieku piepildītiem gadiem, izdejojot valšus, tango u.c. dejas, Auces novada Kultūras centra koncertā “Valsis mūža garumā” 2019. gada 23. novembrī godam nosvinēja savu 15 gadu jubileju. Tā tika svinēta kuplā draugu pulkā kopā ar vairākiem sadraudzības deju kolektīviem no Bikstiem, Lielauces, Brocēniem, Tukuma, Salaspils, Bauskas, Lietuvas un Igaunijas. Kolektīva moto “Mēs esam laimīgi, jo pilnvērtīgi izmantojam savas iespējas, pilnveidojam sevi, apgūstot jauno un sevi apliecinot”.

Nodarbības notiek:

Auces novada Kultūras centrā, pirmdienās plkst. 18.30-20.00 un trešdienās plkst. 18.00-19.30.

Informācija citās tīmekļvietnēs:
Pārskata periods
2019
Statistikas dati tiek ielādēti!

Kolektīvs pārskata periodā

Vecuma grupa:

Senioru

Dzimuma grupa:

Sieviešu

Dalībnieku skaits:

12

Kolektīva dalībnieki 2019.gadā:
Dalībnieku vecums Vīrieši Sievietes
PAVISAM 12
45-61 gads 2
62 un vairāk gadi 10