Kontaktinformācija

Nozare:

Kultūrizglītības iestādes >> Profesionālās ievirzes izglītības iestāde >> dejas skola

Adrese:

Lāčplēša iela 106 k-1, Rīga, LV-1003

Vadītājs/ direktors:

Singita Daņiļeviča

Kontaktinformācija:
Amats Kontaktpersona Tālrunis Mobilais tālrunis Epasts
Direktore Singita Daņiļeviča 29410450 @
Informācija citās tīmekļvietnēs:
Tīmekļvietne
www.dzirnas.lv

Izglītības iestāžu reģistrs

Reģistrācijas nr.:

3372802659

Reģistrācijas datums:

15.11.2013

Dibinātājs:

sia DANCE

Juridiskais statuss:

Juridiskas vai fiziskas personas

Padotība:

Juridiskas vai fiziskas personas

Audzēkņu skaits izglītības iestādē 2019.gada 1.septembrī profesionālās ievirzes programmās:

170

Apraksts

Dibināšanas gads:

2011

Sākums:

Agra Daņiļeviča deju skola kā Iedvesmas telpa – kvalitatīva dejas izglītība, dejas teātris un centrs dažādu radošo kultūras un izglītības projektu īstenošanai.

Misija:

Nodrošināt profesionālās ievirzes dejas prasmju apguvi un nostiprināšanu dažādos deju stilos, īstenojot profesionālās ievirzes dejas programmu „Dejas improvizācija”, saglabājot kā pamatvērtību Latviešu tautas deju. Attīstīt un popularizēt deju, kā bērniem un jauniešiem saistošu veidu personības izaugsmei un kultūrvērtību saglabāšanai un nodošanai tālāk; Nodrošināt bērniem un jauniešiem draudzīgu, drošu vidi, kurā jēgpilni pavadīt savu brīvo laiku, attīstot dejas prasmju radošo potenciālu un kļūstot par pilnvērtīgu sabiedrības daļu. Nodrošināt mācību praksi audzēkņiem, iesaistoties deju programmu un uzvedumu radīšanā. A.Daņiļeviča deju skolas pamatvirziens ir izglītojoša, kultūras un audzinoša darbība. Deju skolas nolikumā noteiktie darbības mērķi ir: - nodrošināt sistematizētu zināšanu un prasmju apguvi, veicinot vērtīborientācijas veidošanos dejā līdztekus pamatizglītības vai vidējās izglītības pakāpei, kas dod iespēju sagatavoties profesionālās izglītības ieguvei izraudzītajā virzienā; - veidot izglītības vidi, organizēt un īstenot izglītību, kas nodrošinātu profesionālās ievirzes dejas izglītības programmās noteikto mērķu sasniegšanu.

Darbība:

No 2011./2012.m.g. A.Daņiļeviča deju skola piedāvā licenzētu izglītības programmu „Dejas improvizācija”. Izglītības programmā jāapgūst šādi mācību priekšmeti: •klasiskā deja •ritmika •laikmetīgā deja •latviešu deja •džeza deja •hip-hop kultūras deju stili •improvizācija, aktiermeistarība •akrobātika •izvēles kurss (salsa, tango u.c.) •dejas vēsture Izglītības programma aptver 6 mācību gadus bērniem sākot no 9-10 līdz 15-16 gadu vecumam. Nodarbības notiek vakaros pēc mācībām vispārizglītojošajā skolā. Mazie dejotāji no 3 gadu vecuma var darboties studijā. Audzēkņu skatuves prakse tiek organizēta saistībā ar mācību plānu un ietver mācību praksi (mācību stundās) un skatuves praksi (koncertos un izrādēs). Neatņemama mācību procesa sastāvdaļa ir vasaras nometnes, kas notiek katru gadu. Pēc izglītības programmas sekmīgas beigšanas audzēkņi saņem valsts atzītu apliecību par profesionālās ievirzes programmu Dejas improvizācija.

Pārskata periods
2019
Statistikas dati tiek ielādēti!

Izglītības iestādes rīkotie pasākumi

Koncerti, izstādes:
Nr. Norise Norises vieta Norises laiks Līdz Apraksts
1 Dzirnu Senču jubilejas koncerts Dzirnas 23.02.2019 Dažāda vecuma tautas deju grupu audzēkņi koncertprogrammā uzstājās kopā ar deju skolas “vecākiem” - Dzirnu snečiem.

2 Koncertizrāde deja skolas audzēkņiem un vecākiem “Karls Orfs CARMINA BURANA” Dzirnas 19.03.2019 Pirms izrādes VEF Kultūras pilī, ģenerālmēģinājums, kuru noskatīities tika aizcināti deju skolas audzēkņu vecāki.  Karla Orfa oratorija "Carmina burana".
3 XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skates deju atskaites koncerts Dzirnās Dzirnas 27.03.2019 Tautas deja atskaites koncerts Dzirnās. Koncertā piedalās Deju skolas audzēkņi. Tiek izdejots tautas deju repertuārs - dejas, kas tiks dejotas nākošajos - XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.
4 Vokālās pedagoģes Igetas Gaiķes jubilejas koncerts Dzirnās Dzirnas 31.03.2019 Dejas un dziesmas, gavilētjot un dejojot, skolotājas Igetas jubilejas koncertā.
5 Dzirnu Ziemassvētku koncerts “Saulgrieži novados"
 Dzirnas 14.12.2019 15.12.2019 Pirmā mācību semestra noslēguma koncerts. Piedalās visi deju skolas audzēkņi. Katrā novadā ir kāda krāsaināka, citādāka tradīcija, kā pavadīt  Saulgriežu laiku - to idejos un izdziedās visi deju skolas audzēkņi.
6 Deja skolas sezonas noslēguma koncerts VEF Kultūras pilī VEF Kultūras pils 09.06.2019 Otrā mācību semestra noslēguma koncerts.  Koncertā audzēkņi parāda mācību gada sasniegumus dejā- dažādos stilos un tehnikās. Koncerta noslēgumā kā tradīcija notiek svinīga diploma izsniegšana deju skolas absolventiem, kā arī absolventu priekšnesums. 
Citi pasākumi:
Nr. Norise Norises vieta Norises laiks Līdz Apraksts
1 Meistarklases “Divas dienas dejā” Dzirnas 07.09.2019 08.09.2019 Katru gadu, iesākot jaunu mācību gaudu, dejotājiem tiek rīkotas “Divas dienas dejā” deju meistarklases dažādos deju stilos - laikmetīgā deja, salsa, hip-hop kultūras deja, improvizācija, kontaktimprovizācija u.c. deja stilos.
2 Laikmetīgās dejas meistarklases Dzirnās  Dzirnas 01.02.2019 03.02.2019 Atklātās meistarklases, kur dažādu virzienu laikmetīgās dejas pasniedzēji strādā ar Dzirnu un citu studiju audzēkņiem. 

Izglītības iestādes dalība citu rīkotāju pasākumos

Koncerti, izstādes:
Nr. Norise Norises vieta Norises laiks Līdz Apraksts
1 Rīgas kamerkorim AVE SOL - 50. Karls Orfs CARMINA BURANA VEF Kultūras pils 21.03.2019 VEF Kultūras pilī diriģenta Andra Veismaņa vadībā izskanēja Karla Orfa oratorija "Carmina burana". "Carmina burana" "Ave Sol" jubilejas atskaņojumā piedalījās arī horeogrāfs Agris Daņiļevičs un deju skola “Dzirnas” auddzēkņi un pedagogi.
2 Carmina Burana. Veltījums Cēsu kauju simtgadei Cēsu koncertzālē 21.06.2019 Koncertzālē “Cēsis” nortika Cēsu kauju simtgadei veltīts koncerts, kurā izskanēja Karla Orfa monumentālā oratorija Carmina Burana, ko atskaņoja apvienots Latvijas un Igaunijas koris, solisti un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā. Koncertā piedalījās arī deju skolas 5., 6. klases audzēkņi, absolventi, kā arī deju skolas pedagogi.
3 Koncertizrāde “No gismas līdz gaismai” Burtnieku pludmale 03.08.2019 Augusta sākumā Burtniekos varēja vērot koncertizrādi, kuru organizēja A. Daņiļeviča deju skola un Burtnieku novads, piedaloties visu vecumu grupu audzēkņiem un Burtnieku novada bērniem. 
4 Koncerts “Laika vārti” Arēnā Rīga 10.11.2019 Piedalās dažāda vecuma skolas audzēkņi ar dejiskiem priekšnesumiem.  par Latvijas brīvības stāstu ar skatu nākotnē. Koncertā skanēs pēdējo 30 gadu Latvijas spēcīgākās dziesmas un tiks izdejotas spēka dejas. Uzvedumā piedalās komponists Mārtiņš Brauns, solisti Daumants Kalniņš, Zigfrīds Muktupāvels, Aija Vītoliņa, Annmary, Rīgas Doma zēnu koris, koris Anima,grupas Skyforger un Pērkons, deju skolas" Dzirnas" dejotāji.
Citi pasākumi:
Nr. Norise Norises vieta Norises laiks Līdz Apraksts
1 Hip - hop kari “Baza Dance Company” Deju studija "Baza Dance Company" 02.02.2019 Diena tiek organizēta kā ģimenes pasākums, kur vecāki piedalās, atbalsta un vērtē. Dejotāji no visām vecuma grupām gatavojas, lai parādītu meistarību un tehniku hip-hop stilos.